Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy brennenstuhl®

 

brennenstuhl logo

 

brennenstuhl® – synonim jakości i innowacyjności

Brennenstuhl®-Gruppe jest czołową międzynarodową firmą branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Paleta wysokiej jakości towarów obejmuje oprócz urządzeń do rozdziału prądu (m.in. przedłużacze bębnowe, skrzynki do kabli i listwy napięciowe) również urządzenia do ochrony przed przepięciami zarówno do zastosowań domowych jak i do innych zabezpieczeń (m.in. systemy video do monitoringu, domofony i czujniki dymu).

Zobacz co oferuje brennenstuhl®

„Nasz katalog przedłużaczy listwowych prezentuje się wyjątkowo pod względem różnorodności, designu i funkcjonalności. Dzięki szerokiemu spektrum produktów – od zwykłego potrójnego przedłużacza listwowego po perfekcyjnie dopracowaną listwę High tech z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym, funkcją automatyczną i innymi inteligentnymi dodatkami – jesteśmy w stanie sprostać najrozmaitszym oczekiwaniom.

Katalog przedłużaczy bębnowych oferuje idealne rozwiązanie na każdą potrzebę – niezależnie od tego, czy przeznaczeniem produktu ma być dom czy też duży profesjonalny zakład. Dla nas, jako lidera rynku w wielu krajach, to oczywistość.

W kwestii oświetlenia stawiamy na fascynujące właściwości technologii LED. Nasz katalog reflektorów LED odzwierciedla dynamiczny rozwój na tym polu, oferując nowe rozwiązania w takich dziedzinach jak design, efektywność energetyczna oraz trwałość.

Technologia solarna i LED świetnie się uzupełniają. Wykorzystujemy to w naszych reflektorach solarnych LED oraz w kompletnych zestawach solarnych w formacie plug and play.”

Pełny katalog produktów dostępy jest na stronie producenta.

 

Logo, zdjęcia i tekst należą do firmy brennenstuhl® i pochodzą ze strony brennenstuhl.com